Muusika- ja teatriakadeemia ootab vilistlasi vilistlaskogu asutamisele

18. nov. 2015 - Kommenteeri artiklit

Eesti muusika- ja teatriakadeemia (EMTA) ootab neljapäeval, 19. novembril kell 15 vilistlasi EMTA kammersaali kooli vilistlaskogu asutamisele.

„Valdav enamik Eesti muusikutest on oma haridustee kaudu olnud seotud Eesti muusika- ja teatriakadeemiaga. Meie tuntuimad vilistlased on heliloojad Arvo Pärt ja Erkki-Sven Tüür ning dirigendid Eri Klas ja Tõnu Kaljuste. Samuti on enamik tänase Eesti teatri näitlejatest ja lavastajatest EMTA lavakunstikooli vilistlased,” ütles akadeemia rektor Peep Lassmann.

Lassmanni sõnul on vilistlaskogu loomise eesmärk vilistlaste ühendamine ja koostöö arendamine.

„Ootame vilistlastelt tuge ja kaasarääkimist ülikooli tegevuses ja arengus. EMTA on peagi 100. aastapäeva tähistamise lävel ning see on kindlasti loodavas vilistlaskogus üheks peamiseks jututeemaks,” ütles Lassmann.

Vilistlaskogu asutamiskoosolekule saab registreeruda kooli kodulehel ema.edu.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!