Ametikool pälvis töötukassa tunnustuse

15. jaan. 2016 Kuressaare Ametikool - Kommenteeri artiklit

Kuressaare ametikooli direktor Neeme Rand võttis 13. jaanuaril Tallinnas vastu Eesti töötukassa aasta koostööpartneri auhinna.

Neeme Ranna sõnul on auhind eelkõige tunnustus ametikooli koolitusjuht Ade Sepa ja mitmete õpetajate tublile ja pühendunud tööle. „Uudne lähenemine seisneb selles, et esiteks on see suunatud pikaajaliste töötute kollektiivis töötamise kujundamisele, teiseks tutvustatakse osalejatele viie eriala – õmblemine, ehituspuusepatööd, maalritööd, väikelaevade ehitus ja käsitöö – algtõdesid.

Tõendust sellele, et uudne lähenemine töötab, annab tõik, et esimese uute moodulitega tööharjutuse läbinutest 80% said kohe tööle,“ on kirjas tunnustuse andmise põhjenduse juures. Eesti ametikoolidest kuulutas töötukassa aasta koostööpartneriks veel Narva kutseõppekeskuse.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!