Põlva riigigümnaasiumi hakkab juhtima Alo Savi

14. jaan. 2016 HTM - Kommenteeri artiklit

1. septembril õppetööd alustava Põlva riigigümnaasiumi direktoriks valiti Jõgevamaa gümnaasiumi endine direktor Alo Savi.

Konkursikomisjoni esimehe, haridus- ja teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna juhataja Raivo Trummali sõnul pääses seitsmest kandideerijast lõppvooru neli. „Alo Savi paistis silma selge visiooniga, mis põhineb tema senisel kogemusel riigigümnaasiumi käivitamisel ja arendamisel. Oleme Jõgevamaa gümnaasiumi tööga rahul, mis annab kindlustunde, et Põlvamaa saab sama hea gümnaasiumi,” lisas Trummal.

Alo Savi on edukalt käivitanud omanäolise ja uuendusliku koolikorraldusega juba kolmandat õppeaastat tegutseva riigigümnaasiumi Jõgeval. Alo Savi alustab tööd Põlva gümnaasiumi direktorina 1. veebruaril. Värske direktori esmasteks ülesanneteks on kooli meeskonna komplekteerimine, õppekava koostamine, õpilaste vastuvõtmiseks valmistumine, samuti osalemine koolihoone ehitus- ja sisutusprotsessis. Esialgne õppetöö toimub kuni uue koolihoone valmimiseni asenduspindadel, aasta lõpuks on aga oodata esimest liginullenergia koolihoone valmimist.

Alo Savi on erinevatel õppealadel eelnevalt töötanud ka Jaan Poska gümnaasiumis Miina Härma gümnaasiumis ja Põlva ühisgümnaasiumis. Jõgevamaa gümnaasiumi direktori ametikohale kuulutatakse peatselt välja avalik konkurss.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!