Aineliidud ja ühendused: veebruar

12. veebr. 2016 - Kommenteeri artiklit

Täna kella 9–18 toimub Tartu Näituste messikeskuses Kreutzwaldi 60 haridus- ja infomess „Intellektika 2016”. Messil tutvustatakse õppimisvõimalusi Eestis ja välismaal ning antakse noortele karjäärinõu. Lisainfo www.intellektika.ee.

Vabariigi president on kuulutanud välja koolinoorte väitlusturniiri „Anname sõna tulevikule!”. Osalema on oodatud kõik 8.–12. klasside õpilased, kes pole varem väitlusturniiridel osalenud. Registreerimine 22. veebruarini aadressil www.väitlus.ee.

Täna ja homme tähistatakse Saaremaal Leisi koolis tugiõpilasliikumise TORE tegevuse 20. aastapäeva. Sündmuste kava leiab aadressilt http://tore.ee/index.php?id=509.

Täna veel saavad aastal 1981 ja hiljem sündinud noored õpetajad taotleda Jaapani saatkonnast stipendiumi õppimiseks Jaapanis. Lähem info anni.kagovere@ti.mofa.go.jp.

13. veebruaril kella 12–17 toimub Kristiine ja Rocca al Mare keskuses Eesti õpilasfirmade kõigi aegade suurim laat. Osaleb ligi 200 õpilasfirmat, nende hulgas 13 Kesk-Läänemere ühisõpilasfirmat, mis on moodustatud Eesti, Soome, Rootsi ja Läti õpilasfirmade koostöös, lisaks õpilasfirmad Türgist. Laada kataloogiga saab tutvuda aadressil www.ja.ee/laat2016.

14. veebruarini saab TLÜ akadeemilises raamatukogus Rävala 10 külastada näitust „Sotsiaalteadusliku haridus­teooria areng”. Näituse on koostanud Kaarel Haav ja kujundanud  Jaana Tõnisson.

14. veebruaril toimub Tamm­saare muuseumis (Koidula 12A) Tammsaare ja Vilde sõprade seltsi avaüritus, kus antakse välja klassiku sõbra auhind. Tegemist on esimese omalaadse seltsiga Eestis. Liikmeks astumise sooviavaldus saata aadressil ahtev@mail.ee.

15. veebruarini saab registreerida osalejaid üleriigilisele õpetajate teatrifestivalile „Sillad”, mille moto on „Draamat pole kunagi liiga palju”. Festival ise toimub 11. ja 12. märtsil Viljandis Sakala keskuses. Registreerimine ja lähem info www.sillad.org.ee.

15. veebruarini saab registreerida rahvusvahelisele võistlusele „Noored Euroopa metsades”. Osalema oodatakse 13–19-aastaseid koolinoori, kes saavad proovile panna teadmised säästvast metsandusest, metsakasutusest ja loodusest. Kolmest Eesti voorust esimene lõpeb  juba 1. märtsil. Rohkem infot  www.metsainfo.ee.

19. veebruaril on õpetajate liidu ümarlaud „Õigus õpetada, õigus õppida”.

20. veebruaril kella 11–17.30 toimub Tallinna ülikoolis Narva mnt 25 neljandal korrusel loovhariduse seminar „Õppeainete lõiming”. Loovhariduse töörühma seniste tegemistega saate lähemalt tutvuda aadressil http://loovharidus.ee ja https://www.facebook.com/loovuspraktikas.

22. veebruarini saavad kollektiivid registreerida XII noorte laulu- ja tantsupeole „Mina jään”. Loe lähemalt  2017.laulupidu.ee.

29. veebruaril on õpilaste konkursi „Maailmariik Eesti” tööde esitamise tähtaeg.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!