Allar Veelmaa uued töövihikud

19. veebr. 2016 Allar Veelmaa - 1 Kommentaar

Eelmise aasta sügisel valmis töövihik 6. klassi õpilastele „Kor­da­mis­ülesandeid 6. klassi ta­se­me­tööks”. See sisaldab ülesandeid kõigi viiendas ja kuuendas klassis õpitud teemade kohta, osa ülesannetest on vastustega. Pidades silmas asjaolu, et ligikaudu üks viiendik õpilastest ei saa tasemetöös 50% punktidest, on sellise harjutusvihiku olemasolu õigustatud.

Praeguseks on valmis saanud uus töövihik 7. klassile. See on koostatud Koolibri 7. klassi õpiku teemade läbivõtmise järjekorda silmas pidades ning läbinud koolikatsetused Loo kooli õpilastega. Töövihikus on 450 ülesannet ning rangelt järgitud kehtivat õppekava. Midagi liigset, nt ristsõnad vms, selles vihikus ei ole.

Sügiseks ilmub uus töövihik 8. klassile. Ka see vihik koostatakse Koolibri õpiku teemade järjekorda silmas pidades ning selleski on nii lihtsaid harjutusülesandeid kui ka pisut keerukamaid ülesandeid, kuid õppekava raamidest ei väljuta.

Töövihikute sisekaantel on kõik vajalikud valemid ning mõõtühikute seosed. Töövihikutega saab tutvuda enne tellimist minu kodulehe http://allarveelmaa.com vahendusel, töövihikud on üles laetud issuu.com keskkonda ja seal on võimalik neid vaadata ja lugeda. Kõik töövihikud on üheosalised ja neljavärvitrükis.

Töövihikute retsensendid on Sirje Sild Nõo reaalgümnaasiumist, Anne Küüsmaa Tallinna prantsuse lütseumist ja Agu Ojasoo Gustav Adolfi gümnaasiumist.

ALLAR VEELMAA


Hetkel ainult üks arvamus teemale “Allar Veelmaa uued töövihikud”

  1. koduõpetaja ütleb:

    Mina õpetan ühte last kes käib Tallinnas koolis ja iga kord ta tuleb töölehtedega, mis on sellest vihikust paljundatud. Kas paljundamine on siis lubatud? Mina oma koolis küll õpikut ja töövihikut paljundada ei tohi.

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!