E-kursused “Programmeerimisest maalähedaselt” ja “Programmeerimise alused”

26. veebr. 2016 Eno Tõnisson - Kommenteeri artiklit

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi programmeerimise õpetamise töörühma korraldamisel algab märtsis kaks vaba juurdepääsuga programmeerimise e-kursust.

“Programmeerimisest maalähedaselt” (1 ainepunkt) algab 7. märtsil ja kestab 4 nädalat. Sihtrühmaks on inimesed, kel puudub eelnev kokkupuude programmeerimisega.

Kursus on mõeldud eelkõige täiskasvanutele, aga oodatud on ka suure huviga õpilased.

Kursuse on varasematel kordadel lõpetanud 21 + 411 + 1010 inimest. Info ja registreerimine: https://courses.cs.ut.ee/2016/progmaa/spring

“Programmeerimise alused” (3 ainepunkti) algab 28. märtsil ja kestab 8 nädalat. Tegemist on märksa põhjalikuma kursusega. Kasuks tuleb kursuse “Programmeerimisest maalähedaselt” läbimine, aga seda saab korvata kõrge motivatsiooni ja innuka õppimisega. Hetkel toimub selle kursuse pilootkursus. Info ja registreerimine: https://courses.cs.ut.ee/2016/eprogalused/spring

Kursuste ajad on sätitud nii, et kui maalähedase kursuse läbimisel selgub, et huvi on suurem, siis on võimalik kohe teise kursusega alustada.

Lisaks kõigile teistele on kursustele väga oodatud õpetajad, kel on (võib-olla alles ähmaselt) mõttes oma koolis programmeerimist õpetada.

Kursused on eestikeelsed ja kõigile tasuta. Olete väga oodatud!

Hoiatus! Programmeerimine (või vähemalt programmeerija mõtteviis) võib kujuneda harjumuseks!

ENO TÕNISSON


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!