Kolmapäeval on Eesti rahvusvahelises koolis rahvusvaheline päev

16. veebr. 2016 Katre Pohlak - Kommenteeri artiklit

17. veebruaril algusega kell 9.30 toimub Eesti rahvusvahelises koolis rahvusvaheline päev. Selle päeva eesmärk on tutvustada eri kultuure ning toetada sellega ERK-s õppivate 26 rahvusest õpilase arengut ja üksteisemõistmist.

„ Eesti rahvusvaheline kool jätkab oma 20. aastapäeva pidustusi 17. veebruaril rahvusvahelise päevaga. Päev algab paraadiga, kus marsivad rohkem kui 26 rahvusest õpilased ja nende pered. Meie uksed on avatud külalistele, kes soovivad meiega koos tähistada meie kooli aastapäeva ja tunda heameelt selle suurepärase rahvusvahelise kogukonna üle, mis tegutseb meie koolis,” ütles Kathleen Naglee, Eesti rahvusvahelise kooli direktor. „Rahvusvahelist päeva korraldatakse meie koolis juba seitsmendat aastat. See annab õpilastele võimaluse olla uhke oma kultuuri ja traditsioonide üle ja neid oma kaaslastele tutvustada. Oleme rõõmsad, et Lena De Winne, kellest pärast edukat karjääri Euroopa kosmoseagentuuris on saanud kosmoseteemaliste raamatute autor, on nõus meie üritusel osalema ja rääkima lastele riikide koostööst kosmoses.”

KATRE POHLAK


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!