Ideekonkurss pakub tudengitele võimalust hakata leiutajaks

30. märts 2016 Mari-Liis Kallismaa - Kommenteeri artiklit

OÜ Stillabunt ja Tridens AS kutsuvad tudengeid esitama ideid uute toodete või disainilahenduste loomiseks hiljemalt 10.aprilliks. Konkurss on sillaks tudengite ja erasektori vahel, võimaldades tudengitel rakendada nii loovust kui ka saada praktilist töökogemust. Leiutajatele on välja pandud ka magusad auhinnad: 500 eurot puhtalt kätte ja enneolematu pidu 20-le.

Äri- ja reklaamkingitusi ning turundusteenuseid pakkuv Eesti ettevõte OÜ Stillabunt ning Jägermeister brändi esindaja Eestis ja Leedus Tridens AS, kutsusid konkursi ellu, et pakkuda tudengite lennukatele ideedele väljundit. Konkurss toimub kolmes kategoorias: praktiline ärimeene, eraisiku kingitus ja Jägermeisteri reklaamkingitus. Osalemiseks tuleb hiljemalt 10. aprilliks esitada ideekavandid, mis ilmestavad uue toote või disainilahenduse tööpõhimõtet ja väljanägemist. Konkursil saavad osaleda kõik Eestis õppivad kõrgkoolide üliõpilased ning ideede esitamine ei eelda osalejalt töötlus- või kujundusprogrammide tundmist.

„Kogemus on näidanud et tudengite ideed on erilised ja nii-öelda kastist väljas, mistõttu oleme väga huvitatud nende kaasamisest. Usun, et konkurss on tudengite jaoks samuti atraktiivne, kuna auhinnafondi kõrval pakume ka praktikavõimalust töökogemuse saamiseks,” ütles OÜ Stillabunt juhatuse liige Mari-Liis Kallismaa. „Reklaamkingitus ei tähenda ainult logoga pastapliiatsit või mälupulka, see võib olla ükskõik milline toode,” lisas ta.

Jägermeistri reklaamkingituse kategooriale on  esitatud ka mõned piirangud, lähtuvalt brändi põhimõtetest ja imagoloogiast. Kõigi konkursi tingimustega saab tutvuda aadressil www.stillabunt.ee/ideekonkurss

Tudengid on oodatud oma ideid esitama hiljemalt 10. aprilliks. Ideekavandi vormistamisejuhend on toodud konkursi tingimustes aadressil www.stillabunt.ee/ideekonkurss.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!