Jätkub Rakvere Teatri vestlussari

17. märts 2016 Rakvere Teater - Kommenteeri artiklit

Rakvere Teatri vestlussari on jõudnud viienda kohtumiseni. Seekordne vestlusõhtu toimub laupäeval pärast etendust „Majahoidja”. Teatris 15. aastat mängukavas hoitud lavastuse on lavale seadnud meie hulgast vara lahkunud Mati Unt. Ühtlasi on see „Majahoidja” viimane ja järjekorras 100. etendus. Erni Kase külaliseks on teatrikriitik Pille-Riin Purje ja trupiliikmed Üllar Saaremäe ning Toomas Suuman.

Vestluses keskendutakse lavastaja Mati Undile, kelle loodu on tänases teatripildis erandlik oma tervikliku kujundisüsteemiga. Arutletakse, kas Undi lavastajakäekirja ja näitlejate improvisatsioone neis raamides on üldse võimalik või mõttekas fikseerida.

Vestlusring koguneb 19. märtsil kell 17.50 Rakvere Teatri väikese maja kohvikus ja osalemine on tasuta.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!