Kevad toob Eesti suurima vilistlaste kokkutuleku

29. märts 2016 Virge Tamme Tartu ülikooli pressinõunik - Kommenteeri artiklit

Levinud ütlus „Ülikooli aeg oli parim aeg minu elus” paneb tahtma ülikooli naasta ja end taas üliõpilasvaimust kanda lasta. 21. mail on see võimalik, sest Tartu ülikool ootab edumeelseid vilistlasi üle Eesti läbi aegade suurimale vilistlaste kokkutulekule „Möödaläinud ajad”.

Suur vilistlaste kokkutulek on kõigile, kes peavad alma mater’it, ülikooliaegseid sõpru ning ülikooliaega omaks ja oluliseks. See on päev, täis legendaarseid õppejõude, uusi ja vanu õppehooneid, meenutusi, muusikat (sh Singer Vinger, Jäääär, Vennaskond, Inboil), sporti ja loenguid – kaetud on kõik olulised eeldused, et vilistlased tunneksid taas kord tugevat sidet oma ülikooli, kursusekaaslaste ja tuttavatega.

„Ülikooliaegne võrgustik on tavaliselt üks tugevamaid, mis jääb kestma ka pärast ülikooli, vilistlaspõlves. Loodan, et see päev tugevdab veel enam vilistlaste omavahelist sidet ja sidet ülikooliga ning tuletab meelde, et ootame neid ikka ja jälle tagasi,” rääkis Tartu ülikooli rektor professor Volli Kalm.

Kalm rõhutas, et üleülikooliline vilistlaste kokkutulek on hea võimalus haarata initsiatiiv ja korraldada suure ürituse sees ka kauaoodatud kursuste kokkutulekuid: „Tartu ülikooli poolt on programm – vilistlaste poolt kohaletulek.”

Aktiivse Tartu ülikooli vilistlaskogukonna ehitamiseks on loodud ka vilistlasvõrgustik utalumni.ee, kus saab taaselustada oma ülikooliaegset võrgustikku, võtta ühendust kursusekaaslastega ning tulla üheskoos 21. mail Tartu ülikooli vilistlaste kokkutulekule.

Tartu ülikoolil on Eesti suurim vilistlaste kogukond – hinnanguliselt 70 000 vilistlast. Tunnustamaks kõiki kohaletulnud vilistlasi, kingib ülikool osalejatele uue olulise meene – Tartu ülikooli vilistlasmärgi.

Rohkem infot ürituse ja esinejate kohta leiab utalumni.ee/kokkutulek. Liitu üritusega Facebookis.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!