Parim praktikakoht 2016 on ABB AS

11. märts 2016 - Kommenteeri artiklit

Eesti tööandjate keskliidu konkursi „Parima praktikakoht” võitis energeetika- ja automaatikatehnoloogiaettevõte ABB AS.

ABB  Balti riikide juht Bo Henriksson ütles auhinda vastu võttes, et ABB on koostööd kutse- ja kõrgkoolidega alati tähtsaks pidanud ning see on aasta-aastalt sisulisemaks muutunud. „Tänan meie häid koostööpartneritest õppeasutusi: Tallinna tehnikaülikooli, Tallinna polütehnikumi, Tallinna tehnikakõrgkooli, Tallinna Lasnamäe mehaanikakooli, Tallinna tööstushariduskeskust. Meie jaoks on suur sisuline tunnustus, kui praktikandid soovivad meile pärast praktika lõppu ka tööle jääda – aastate jooksul on umbes kolmandik meie töötajatest alustanud praktikandina,” lausus Henriksson.

Konkursi žürii tõi ABB töös praktikantidega esile süsteemsust, järjepidevust ja mitmekesisust. Aastas võtab ABB ca 100 õppurit praktikale ametikohtadele nii tootmises kui ka kontoris. Seejuures pöörab ettevõte palju tähelepanu praktika juhendamisele. Praktika on ettevõttes tasustatud. Lisaks pakub ABB õppejõududele võimalust ettevõttes stažeerida, osaleb aktiivselt õppekavade koostamises ning maksab tublimatele õppuritele stipendiume.

Eesti tööandjate keskliit korraldas konkursi parima praktikakoha leidmiseks esimest aastat. Lisaks ABB-le tunnustati parima regionaalse praktikakohana Fortaco Estonia OÜ-d ja parima väikeettevõttest praktikakohana Gurmeeklubi OÜ-d.

Eesti personalijuhtimise ühing PARE otsustas anda eriauhinna AS-ile Tallinna Vesi, kes paistis silma praktikajuhendajate pühendumuse ja praktikantide seas tugeva meeskonnatunde loomisega.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!