Skeleton Technologies kuulutab välja stipendiumikonkursi

21. märts 2016 Oliver Ahlberg Chief Operating Officer - Kommenteeri artiklit

Superkondensaatoreid tootev Eesti tehnoloogiaettevõte Skeleton Technologies annab esmakordselt välja 2000 euro suuruse stipendiumi, millele saavad kandideerida inseneri- ja tehnikaerialade magistriõppe tudengid.

Skeleton Technologies’e kaasasutaja ja tegevjuhi Oliver Ahlbergi sõnul vajab Eesti inseneride noor põlvkond arenemiseks ja tippu jõudmiseks ettevõtete tuge. „Otsime säravate silmadega nutikat tudengit, kes on oma valdkonna fänn. Stipendium annab noorele magistrandile võimaluse keskenduda õppetööle ning areneda oma valdkonna tipptegijaks,” rääkis Ahlberg.
Stipendiumile on oodatud kandideerima Tallinna tehnikaülikooli elektriajamite ja jõuelektroonika, mehhatroonika, tootearendus- ja tootmistehnika või elektroonika ja kommunikatsiooni eriala magistriõppe üliõpilased. Kandideerimiseks on vajalik esitada temaatiline essee, CV, bakalaureuseõppe hinneteleht ja magistriõpingute väljavõte ning soovitus kas õppejõult, praktikajuhendajalt või varasemalt tööandjalt. Kandideerimine lõpeb 20. aprillil. Täpsema ülevaate kandideerimiseks vajalikest sammudest ning protseduurist leiab Skeleton Technologies’e kodulehelt: http://goo.gl/7FmBlr.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!