Tallinna Nõmme noortemaja õpilaste ülevaatenäitus „Oma silm on kuningas II”

28. märts 2016 Tallinna Nõmme noortemaja - Kommenteeri artiklit

Tallinna Nõmme noortemaja õpilaste ülevaatenäitus „Oma silm on kuningas II”

29. märtsil kell 17 avatakse Kuninga t 6 galeriis näitus „Oma silm on kuningas II”.
Näitusel on eksponeeritud Tallinna Nõmme noortemaja õpilaste kahe viimase aasta looming.

Nõmme noortemaja on pikkade traditsioonidega ja mitmekülgse erialavalikuga huvikool Tallinnas. Käime oma 63. õppeaastat. Peame oluliseks tutvustada kunstiringide õpilaste viimaste aastate loomingut ka laiemale üldsusele.

Nõmme noortemaja õpilased on osalenud paljudel kunstikonkurssidel ja -näitustel, kus nende tööd on saavutanud auhinnalisi kohti ja pakkunud vaatajatele silmarõõmu. Professionaalsete õpetajate juhendamisel õpetatakse eri kunstiliike ja arendatakse individuaalselt õpilaste käelist osavust ning loomingulist eneseväljendust. Selle tulemusena on valminud huvitav ja omanäoline looming. Näitusel on esindatud keraamika-, klaasi-, maali-, kunsti-, ehte-, foto-, puidu-, käsitöö-, siidimaali-, tehnika- ja meisterdamise ringi, varjuteatri ning loodusmaja tööd.

Näitus jääb avatuks 15. aprillini.

Eksponeeritud tööde juhendajad-õpetajad on Marika Meschin, Tiiu Kivi, Alma Musting, Lea Maurer, Tanel Verk, Vlad Florea, Maret Rummo, Ülle Raadik, Katre Pohlak, Eva Luure, Ardo Pärna, Lembit Vaher.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!