Tartu tervishoiu kõrgkool otsib rektorit

29. märts 2016 Jaanika Niinepuu Tartu tervishoiu kõrgkooli kommunikatsioonijuht - Kommenteeri artiklit

Haridus- ja teadusministeerium on kuulutanud välja konkursi Tartu tervishoiu kõrgkooli rektori leidmiseks.
Kandideerima oodatakse juhte, kelle soov on anda kvaliteetset tervise ja heaolu valdkonna haridust pakkuva organisatsiooni juhtimise ja arendamise kaudu oma panus Eesti ühiskonna jätkusuutlikusse arengusse. Kandidaadilt nõutakse doktorikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni, varasemat juhtimiskogemust, väga head eesti ja inglise keele oskust ning kõrgeid kõlbelisi omadusi.
„Ootame kandidaati, kes on valmis muutma maailma, soovides olla tervise edendajana isiklikuks eeskujuks,” sõnas Tartu tervishoiu kõrgkooli 16 aastat juhtinud rektor Anneli Kannus. „Järgmine rektor peab olema tark ja tegus juht, kelle juhtimiskogemus ei pea tulema tervishoiust või kõrgharidusest. Kandidaadil peab olema soov astuda seni tallamata teedel ja pealehakkamine on pool võitu!”
Rektori ametikoht on täitmiseks alates 1. juulist 2016 kuni 30. juunini 2021.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!