Eastman Specialties ootab TTÜ Virumaa kolledži tudengeid kandideerima stipendiumile

17. apr. 2016 Anu Kaukes Eastman Specialties OÜ administatiivjuht - Kommenteeri artiklit

Kohtla-Järvel paiknev keemiatööstus Eastman Specialties ootab TTÜ Virumaa kolledži üliõpilasi kandideerima kolmele 1000 euro suurusele stipendiumile.

Stipendiumid antakse välja kahele rakenduskõrgharidus- ja bakalaureuseõppe ning ühele magistriõppe tudengile. Kandideerimiseks on vaja hiljemalt 20. aprillil esitada avaldus, millele tuleb lisada CV ja õpitulemuste väljavõte. Stipendiumi taotletakse ja see määratakse avaliku konkursi korras.

„Möödunud sügisel andsime TTÜ Arengufondi kaudu rakenduskõrghariduse stipendiumid viiele tublile õppurile,” sõnas Eastmani Kohtla-Järve tehase direktor Hannes Reinula. „Sel kevadel jätkame panustamist kohalike spetsialistide õppesse.”

Eastman Specialties OÜ rakenduskõrgharidus- ja bakalaureuseõppe stipendiumile on oodatud kandideerima rakenduskõrgharidusõppe ning keemia- ja materjalitehnoloogia teaduskonna, ehitusteaduskonna ja energeetikateaduskonna bakalaureuseõppe üliõpilased. Magistriõppe stipendiumile võivad kandideerida kõik Virumaa kolledži magistriõppes tudeerivad tudengid.

Eastman Specialties OÜ toetab ka kolledži uurimis- ja arendusprojekte. Samuti on toetatud TTÜ Virumaa kolledži põlevkivi kompetentsikeskuse algatatud õppereise ning -seminare.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!