IT-kolledž kutsub avalikule loengule „Tarkvaraarendus – teooria ja tegelik elu”

4. apr. 2016 Marje Meenov Eesti infotehnoloogia kolledži turundusjuht - Kommenteeri artiklit

Kolmapäeval, 6. aprillil kell 14 peavad IT-kolledži vilistlane, õppejõud, Net Group OÜ tarkvaraarhitekt Mait Poska ja Net Group OÜ arendusosakonna juht Sven Peekmann IT-kolledžis avaliku loengu teemal „Tarkvaraarendus – teooria ja tegelik elu”.

Loengus vaadeldakse ja võrreldakse arenduse metoodikaid praktikas ning jagatakse lihtsaid nõuandeid, kuidas eri olukordades hakkama saada.

  • Kas projektijuhi ülesanne on ainult tabeleid täita ja projekti hallata?
  • Kas nii karm integratsioonihunt kui ka kujundaja suudavad näha asju ühtemoodi?
  • Mis on siis olulisem, kas UX või rakenduse arhitektuur ja kood?

Mait Poska lõpetas Eesti infotehnoloogia kolledži IT-süsteemide arenduse õppekava 2011. aastal IX lennu vilistlasena. Mait peab lugu pidevast edasiarengust ning uute ideede genereerimisest, lisaks põhitööle jagab ta oma teadmisi ka IT Kolledžis õppejõuna.

Sven Peekmanni iseloomustab rohkem kui 10 aastane kogemus tarkvaraarenduses – alustades tarkvaraarendajana ning jõudnud nüüdseks arendusosakonna juhi ametikohale omab palju väärt kogemust, mida ka teistega jagada.

Ürituse lõpus räägitakse ka peagi algavast Net Groupi suveülikoolist, kus läbi aastate on mitmed üliõpilased ja tarkvarahuvilised saanud oma teadmised proovile panna.

Avalik loeng toimub IT-kolledži õppehoones Mustamäel Raja 4C, auditooriumis 314.

Avalikust loengust toimub ka otseülekanne IT-kolledži kodulehel www.itcollege.ee.

Liitu avaliku loenguga Facebookis: https://www.facebook.com/events/1686472208288596/.

 

 

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!