Järgmine nädal on TLÜ-s õuesõppenädal

5. apr. 2016 Kerli Onno Tallinna ülikooli kommunikatsioonispetsialist - Kommenteeri artiklit

11.‒15. aprillini toimub Tallinna ülikoolis õuesõppenädal, mille raames avatakse Kadrioru pargis nutikas avastusrada. Rajal punktist punkti käies ja küsimustele vastates on võimalus kombineerida kevadist jalutuskäiku ja uutmoodi õppimise viise. Avastusraja eesmärk on suunata meid digitaalsete abivahendite toel märkama ja avastama enda ümber toimuvat ning vaatama maailma laiemalt, kui esmapilgul paistab.

Teekonna läbimine on jõukohane igaühele ja raja temaatikat saab looja ise kujundada. Kadrioru rada puudutab ökosüsteemiteenuseid tutvustades hüvesid, mida loodus meile pakub. Vaja läheb vaid rõõmsat tuju, head seltskonda ja laetud akuga nutiseadet, millel on mobiilne internet ja GPS. Täpsemad juhised rajale minekuks saad esmaspäeval, 11.04 kell 16 Tallinna ülikooli Astra maja teadlaste foorumist, kus antakse õuesõppe nädalale avalöök ja minnakse ühiselt rada avastama. Loe ürituse kohta lähemalt siit. Kadrioru õpperaja kohta saad lisainfot aadressilt www.avastusrada.ee.

Õuesõppenädala võtab kokku Jaanus Terasmaa ja Grete Arro seminar „Digitaalsed õuesõppe vahendid ‒ kellele ja miks?”, kus tutvustatakse hariduslikust vaatevinklist avastusraja kontseptsiooni ning avatakse arutelu, kas ja kuidas digitaalsete vahendite kasutamine õppetöös aitab uusi teadmisi omandada. Seminar toimub 15.04 kell 11 Astra maja auditooriumis A-447.

Üritustel osalemiseks palume end  registreerida.

Avastusrada.ee on välja töötatud koostöös Keskkonnaametiga. Loe ka nutika avastusraja teemalist blogipostitust TLÜ Meediaväravas.

 

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!