Riik toetab õpilasvõistlusi ning õpetajate ja haridusjuhtide täiendõpet üle pooleteise miljoni euroga

21. apr. 2016 Marit Valge HTM-i kommunikatsiooniosakonna konsultant - 1 Kommentaar

Haridus- ja teadusministeerium eraldas omavalitsusliitudele ja neljale suuremale linnale aineolümpiaadide ja õpilasürituste korraldamiseks ning õpetajate ja haridusasutuste juhtide täiendusõppeks 1,67 miljonit eurot.
Haridus- ja teadusministeeriumi üldharidusosakonna asejuhataja Pille Libliku sõnul toetatakse üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajate ja juhtide täiendusõpet ning heade kogmuste jagamist. „Samuti saab toetust kasutada maakondlike aineolümpiaadide ja õpilasvõistluste korraldamiseks ning edukate õpilaste saatmiseks üleriigilistele olümpiaadidele ja võistlustele,” lisas Liblik.
Toetuse saajateks on maakondlikud omavalitsusliidud ning Tallinna, Tartu, Narva ja Pärnu linnavalitsused. Toetuse täpse jaotuse ja kasutamise lepivad toetuse saajad oma maakonnas kokku õpetajate ja haridusasutuste juhtide ühendustega.

Omavalitsusliitude ja linnade toetussummad 2016

 


Hetkel ainult üks arvamus teemale “Riik toetab õpilasvõistlusi ning õpetajate ja haridusjuhtide täiendõpet üle pooleteise miljoni euroga”

  1. Epp ütleb:

    Üldiselt väga hea algatus, sest igasugune abi külub ära. Eriti hea on asja juures muidugi see, et lisaks võistluste toetamisele toetatakse ka täiendõpet. https://haridusteest.wordpress.com/

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!