Selgunud on projektid, mis hakkavad tööle aitama kaua tööturult eemal olnud inimesi

15. apr. 2016 Anneli Aab SA Innove kommunikatsiooniüksuse juht - Kommenteeri artiklit

Selgunud on Euroopa sotsiaalfondi meetme „Töölesaamist toetavad teenused” taotlusvoorust toetuse saajad. Toetatakse vähemalt 12 kuud tööturult eemal olnud inimeste tööleasumist ja tööturul püsimist. Välja jagatakse ligi 2 miljonit eurot.

Innove struktuuritoetuste agentuuri tööelu keskuse juhi Ülle Luide sõnul on toetust saanud projektides arvestatud nii sihtgrupi vajadusi kui ka piirkondlikku olukorda ja tööturu võimalusi. Planeeritavad tegevused on suunatud sihtgrupi tööturule sisenemise või naasmise ettevalmistavaks etapiks. „Hea meel on tõdeda, et mitmed projektid plaanivad teha koostööd Töötukassa ja Rajaleidja keskuste karjäärinõustajatega,” tõdeb Luide.
Toetust saanud projektide nimekiri on leitav siit.
Sama meetme teise tegevusse ‒ esimese ja teise taseme haridusega 16–29-aastaste noorte konkurentsivõime tõstmiseks ja tööleaitamiseks – saab endiselt taotlusi esitada. Voor on avatud 30. juunini 2020 või kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni. Täiendavat teavet taotlusvooru kohta leiab Innove kodulehelt.

 

 

 

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!