Tartu ülikool kogub tudengielu ajaloo säilitamiseks vilistlaste mälestusi

19. apr. 2016 Teele Arak Tartu ülikooli turunduse peaspetsialist - Kommenteeri artiklit

Tartu ülikool ootab vilistlaste fotosid ja lugusid oma kooliajast, et jäädvustada tudengielu ajalugu. Huvitavamatest mälestustest valmib 21. mail toimuvaks vilistlaskokkutulekuks näitus.

Kõrgkool soovib jäädvustada tudengielu eri aspekte läbi aegade nii, nagu seda meenutavad vilistlased. Ootame mälestusi kõigilt tänastelt ja kunagistelt Tartu ülikooli tudengitelt, sest ka see, mis täna võib tunduda argine, omandab aastate möödudes uue tähenduse. Eriti oodatud on meenutused ja fotod õppetööst, värvikatest õppejõududest, ülikooli ruumidest, tudengitraditsioonidest, vaba aja veetmise kohtadest, ühiselamutest ja muust.

Alles hiljaaegu lõi TÜ uue vilistlasportaali utalumni.ee, millega on liitunud juba üle 3000 Tartu ülikooli vilistlase.

Meenutusi, mis võivad olla nii pildi, eseme kui ka jutustuse kujul, oodatakse 9. maini e-aadressil kokkutulek@utalumni.ee või posti teel TÜ turundustalituse aadressil Ülikooli 18, 50090 Tartu. Kõigi nende vahel, kes kogumisaktsiooni käigus oma ülikoolimälestusi saadavad, loositakse 10. mail välja kümme tasuta pääset Tartu ülikooli läbi aegade suurimale vilistlaskokkutulekule „Möödaläinud ajad”, mis leiab aset 21. mail. Üritusele on oodatud kõik vilistlased ja ka tänased üliõpilased.

Kuni 30. aprillini maksab kokkutuleku pilet vilistlasportaaliga utalumni.ee liitunutele 25 eurot. Tudengitele ja pensionäridele kehtib kuni 30. aprillini soodushind 15 eurot. Tavapileti maksumus on 35 eurot, tudengitele ja pensionäridele 20 eurot. Rohkem infot utalumni.ee/kokkutulek ja ürituse Facebooki lehelt.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!