Tartu ülikool kutsub videokonkursile maailma muutvaid ideid esitama

21. apr. 2016 Virge Tamme Tartu ülikooli pressinõunik - Kommenteeri artiklit

Tartu ülikool kutsub kuni 30-aastaseid noori osalema konkursil „Võime muuta maailma!”. Selleks tuleb üheminutilises videoklipis tutvustada oma ideed probleemist, potentsiaalsest tootest, teenusest või ettevõtmisest, mis võib muuta maailma. Parimatele auhinnaks GoPro kaamera.

Tartu ülikooli õppeprorektor Mart Noorma usub, et igaüks peab andma enda panuse, et muuta maailma meie ümber paremaks, selleks tuleb tema sõnul astuda vaid esimene samm.

Konkursil osalemiseks tuleb veebikeskkonnas www.muudamaailma.ut.ee esitada kuni ühe minuti pikkune videoklipp, kus kirjeldatakse oma ideed. Ideekirjeldus peab sisaldama selget probleemi ja väljapakutavat lahendust.

Ideekonkursil saavad osaleda kõik Eesti noored, kes on konkursi toimumise ajal kuni 30-aastased. Osalevas meeskonnas võib olla üks kuni neli liiget.

Konkursi võitja valib välja Tartu ülikooli moodustatud žürii. Ühtlasi valitakse rahvahääletusel rahva lemmik. Säravamaid ideid on võimalus edasi arendada koostöös Tartu ülikooli ideelaboriga.

Vaata tingimusi ja esita idee hiljemalt 15. mail aadressil muudamaailma.ut.ee.

 

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!