Algas konkurss parima võõrkeeleteo leidmiseks

12. mai 2016 Aire Koik HTM-i kommunikatsiooniosakonna konsultant - Kommenteeri artiklit

Haridus- ja teadusministeerium ning sihtasutus Archimedes kutsuvad osalema konkursil „Aasta võõrkeelealane tegu 2016”. Kandideerima on oodatud keeleõppeprojektid, mis on innustanud inimesi õppima võõrkeeli.

Euroopa keeleõppe tunnuskirja tänavuse konkursi peateemad on „Keelerikkad koolid ja klassid: mitmekesisuse väärtustamine koolides” ning „Keelesõbralik ühiskond ‒ kogemusõpe”.

Kandideerivad projektid võiksid esile tuua häid tavasid mitmekeelsetes koolides ja klassides, kus väärtustatakse kultuuride dialoogi ning edendatakse mitmekeelsust. Kogemusõpet edendavad projektid võiksid tutvustada uuenduslikke keeleõppeviise ning kuidas kasutada keeleõppes informaalseid meetodeid, veebipõhiseid vahendeid jne.

Konkurss kestab 23. maini ja kandideerimiseks tuleb täita veebivorm sihtasutuse Archimedes kodulehel.

Euroopa keeleõppe tunnuskirja saajad valib kandidaatide hulgast välja žürii. Silmapaistvamad laureaadid saavad rahapreemia. Tunnuskirjad ja preemiad antakse üle sügisel.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!