Öökulli akadeemia tutvustab omasid ja võõraid ning looduse ohtlikkust

9. mai 2016 Kätlyn Metsmaa Eesti loodusmuuseumi kommunikatsioonijuht - Kommenteeri artiklit

Sel neljapäeval, 12. mail saab Öökulli akadeemias kuulda põnevat loengut nii eesti kui ka vene keeles. Kell 17 räägib keskkonnaministeeriumi looduskaitse osakonna spetsialist Merike Linnamägi omadest ja võõrastest Eesti looduses (eestikeelne loeng) ning kell 18 arutleb Eesti loodusmuuseumi bioloog Jekaterina Pesotski looduse ohtlikkuse üle (venekeelne loeng).

 Kell 17 algav loeng on pühendatud looduskaitsekuu peateemale ning selle keskmes on omad ja võõrad liigid Eesti looduses. Lisaks uurime ka kaitsealuste ning ohustatud liikide kohta.

Kell 18 algav loeng on vene keeles. Uurime, kas meie looduses leidub ohtlikke loomi ning kas Eestis võib kohata näiteks vampiirliblikaid. Kuuleme ka seda, kuidas käituda karuga kohtudes ning kas Eestis elavaid ämblikke tasub karta. Kell 18 algavas loengus osalemiseks palume ennast registreerida, saates kiri aadressil jekaterina.pesotski@loodusmuuseum.ee.

Öökulli akadeemiasse pääseb muuseumipiletiga, mille saab endale soetada muuseumi kassast enne loengu algust.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!