Riik toetab õpetajatele tööks vajalike arvutite ostmist nelja miljoni euroga

9. mai 2016 HTM - Kommenteeri artiklit

Et toetada õpilaste digipädevuste arendamist ja võimaldada paremini läbi viia e-tasemetöid, toetab riik põhikooliõpetajatele digiseadmete soetamist soodustingimustel.

Toetust saavad taotleda omavalitsused ja erakoolide omanikud. Riik rahastab kuni 85% põhikooliõpetajate laua-, süle- või tahvelarvutite maksumusest.
Toetuse taotlemise eeltingimus on digiplaanid, kus iga kool ja kooli omanik senise digilahenduste kasutamise õppetegevuses läbi mõtleb ning seab eesmärgid, kuhu jõuda soovitakse.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!