Lastega seotud projektidele saab raha küsida veel viimast nädalat

10. juuni 2016 - Kommenteeri artiklit

Sel suvel jagab Epiim Eesti laste vaba aja sisustamiseks tuhandeid eurosid ning selleks saab oma taotluse esitada veel kuni 15. juunini. 

Eesti piimafarmeritele kuuluva Epiima juhatuse esimehe Jaanus Muraka sõnul on kokku saabunud mitukümmend väga head ideed, mida Eesti laste heaks ära teha. „Paraku peavad paljud lapsed loobuma nii suvistest reisidest kui puhkelaagritest, sest need võivad neelata pere eelarvest väga suure osa,” nentis Murakas ning lisas, et juba teist aastat toimuva heategevuskampaania mõte ongi luua lastele nende endi kodukohas uusi ja toredaid võimalusi vaba aja sisustamiseks.

Kampaania žürii liige Hanna-Liina Võsa soovitab kõigil lastega tegelevatel täiskasvanutel võimalusest haarata. „Küsige laste endi käest, millest nad oma kodukandis kõige rohkem puudust tunnevad või mis neile enim rõõmu valmistaks,” lausus Võsa ning lisas, eelmisel aastal leiti niiviisi väga erilisi soove alates kiige- ja keksuplatsidest lõpetades robootikaringi ja merepäästjate laagriga.
Lõpliku valiku langetab kampaania žürii pärast 15. juunit ning projektid viiakse ellu selle aasta jooksul. Žüriisse kuuluvad peale Hanna-Liina Võsa ka Epiima juhatuse esimees Jaanus Murakas ning MTÜ Koos Laste Heaks juht Toomas Palu. Tänavu annetas Epiim igalt mais müüdud juustupakilt kümme senti Eesti laste heaks loodud heategevusfondi ning kuu ajaga koguti sinna tuhandeid eurosid.

Oma taotluse laste spordi- või huvitegevuse parandamiseks saab veel viimast nädalat esitada siin.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!