Ametikool korraldab täiendava vastuvõtu vabadele õppekohtadele

20. aug. 2016 Kuressaare ametikool - Kommenteeri artiklit

Sel nädalal läbi viidud Kuressaare ametikooli sisseastumiskatsete ja -vestluste järel otsustas kool korraldada täiendava vastuvõtu vabadele õppekohtadele kuues õpperühmas.

„Tervikuna võime oma sellesuvise vastuvõtuga väga rahule jääda. Me oleme tuntud ameti ja uute oskuste omandamise koht nii saarlastele kui ka mandriinimestele,“ rääkis ametikooli õppejuht-metoodik Anneli Kikkas. „Mõne eriala vastu oli väga suur huvi, teise vastu jälle väiksem ja seetõttu on lisavõimalus nendel noortel või täiskasvanutel, kes veel soovivad meiega sügisest liituda.”

Põhiharidusejärgsetes kutsekeskhariduse õpperühmades, kus lõpetaja omandab nii ameti kui ka keskhariduse, on vabu kohti kujundaja-stilisti, liikuva graafika kujundaja ning koka erialadel.

Keskharidusejärgselt on päevases õppes veel võimalus õppima tulla nooremaks tarkvaraarendajaks.

Tsükliõppes on vabu kohti koka ja tisleri erialal.

Sisseastumisavaldusi võetakse vastu tööpäeviti 5. septembrini ametikooli linna õppehoones, lisainfo telefonil 452 4600 või info@ametikool.ee.

Kokku esitati sel suvel Kuressaare Ametikoolis õppimiseks 440 sisseastumisavaldust, mis on 42 võrra rohkem kui mullu.

Vähese huvi tõttu jäid avamata kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehituse, majutusteeninduse, abikoka ja toitlustuskorralduse õpperühmad.  Raamatupidamise ja kondiitri erialadel võetakse suure õppidasoovijate hulga tõttu plaanitud ühe õpperühma asemel vastu kaks.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!