Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS 2016

30. aug. 2016 Huvitegevuste mess - Kommenteeri artiklit

Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS toimub 11.septembril kella 12–18 Pärnu Kaubamajakas.

Õige huvitegevuse leidmine mõjutab lapse arengut ja tulevikku. Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS aitab Pärnumaa noortel ja lastel üles leida just neile sobivad ägedad, kasulikud ja huvitavad vabaajategevused. Siin näeb laps oma silmaga, millega on võimalik Pärnumaal tegelda, ning saab omal nahal järele proovida, mis meeldib, sobib ja kaasa haarab.

Koondame huvitegevuste pakkujad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika – Kaubamajakasse, et anda ülevaade kõikidest tegevusvõimalustest Pärnus. Messi sihtgrupp on noored ja lapsed ning nende vanemad. Messil saab ülevaate Pärnumaa huvikoolidest-ringidest, sportimisvõimalustest, käsitöö-, muusika-, kunsti-, loodushariduse, tehnika- ja kõikvõimalikest muudest ringidest, töötubadest ning põnevast vabaajategevusest ning siin saab ka ringidesse registreeruda. Kohal on noorteorganisatsioonid.

Messi vältel on laval programm, kus huvikoolid-ringid näitavad, mida neil õppida võib ning mida nende noored teha oskavad. Letti lüüakse selle aasta uudised, näiteks JJ Street teeb laval selgeks, missugune on uus Pärnusse jõudev tantsustiil Vogue.

Terveks nädalaks jäävad Kaubamajakasse välja huvitegevuste pakkujate voldikud. Messilt toimuvad lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, kes sel päeval on oma stuudioga huvitegevuste messil.

Messi eesmärk on, et lapsed-noored ja lapsevanemad saaksid koondinfo Pärnu huvitegevustest ning langetada sobivaimad otsused laste vaba aja sisustamiseks kasulikult ja arendavalt vastavalt lapse huvidele ja võimetele.

Huvitegevuste mess pakub põnevust ka vanematele huvilistele, sest harrastada-õppida saavad ka täiskasvanud.

Messi info veebis ja FB-s.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!