Valmis Järveküla kooli algklasside maja ja staadionikompleks

29. aug. 2016 AS Nordecon - Kommenteeri artiklit

Järveküla kooli algklasside maja ja staadionikompleks valmis 1. septembriks. Ehitus jätkub koolikompleksi teistes osades.

„Järveküla kooli kompleks valmib tervikuna täies mahus oktoobris, kuid olime võtnud omale vaikimisi kohustuseks Rae vallavalitsuse palve, et algklassimaja valmiks juba 1. septembriks, ja täitsime selle ülesande edukalt suuresti tänu väga heale koostööle kõigi osapooltega,“ ütles koolimaja ehitaja AS-i Nordecon juhatuse esimees Jaano Vink. „Kogu kompleks on katuse all, aga jätkame ehitustöödega hoone kolmekorruselises osas, kuhu tuleb põhikooliosa koos aula, söökla ja ujulaga.”

Esimesel septembril avatav Järveküla kooli algklassimaja on kahekorruseline hoone, mille netopinnaks 1747 m². Järveküla kooli projekti on koostanud SWECO Projekt AS, vastutav arhitekt Ahti Kooskora. Meeskonda kuulusid arhitektid Maret Volens, Andres Volens, Loona Kikkas, Erko Luhaaru ja Peep Urb. Koolihoone sisearhitektid on Margit Teikari ja Tuuli Trei. Kooli ümbruse on planeerinud maastikuarhitekt Piret Kirs.

Vaata lisaks siit.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!