Viieteistkümnes noore kunsti oksjon ootab töid

22. aug. 2016 Tartu loomemajanduskeskus - Kommenteeri artiklit

5. oktoobril toimuvale viieteistkümnendale Tartu noore kunsti oksjonile saab esitada töid kuni 4. septembrini. Oodatud on nii uute tegijate kui ka noorte professionaalsete kunstnike teosed.
Teemale, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole ning üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd. Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, isikupärast käekirja ja huvitavat ideed, tööde korralikku vormistust ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Oksjonile esitatavate tööde lubatud maksimummõõdud on 2,2 x 1,5 või 1,5 x 2,2 m.
Kõigi esitatud teoste hulgast valib professionaalidest ja kunstisõpradest koosnev komisjon välja oksjoni näitusele, kataloogi ja enampakkumisele minevad teosed. Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus kohale tuua 8. või 9. septembeil.
Töid saab esitada veebilehel www.noorkunst.ee. Oksjonil osalemise tingimused asuvad aadressil www.noorkunst.ee/kunstnikule/tingimused. Registreerimisvorm kunstiteoste esitamiseks kevadisele noore kunsti oksjonile on avatud 4. septembrini  www.noorkunst.ee/kunstnikule.
Sügisest on Tartu noore kunsti oksjoni projektijuht Maria Lang, kes on olnud Tartu kunstikooli inkubatsioonkeskuse projektijuht ning õpetab noortele kunstnikele Tartu kunstikoolis ettevõtlust.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!