250 aastat hariduselu Ülenurmes

6. sept. 2016 Ülenurme gümnaasium - Kommenteeri artiklit

Ülenurme valla maadel on haridust antud 250 aastat. Juubeliaasta tähistamiseks esitletakse 9. septembril ajalooraamatut „Matsi talust lennuakadeemiani” ning korraldatakse hariduskonverents vaatega tulevikku ehk „Hariduselu 300 – teel tulevikku” Eesti lennuakadeemias.

Päeva programm näeb ette, et hommikul külastatakse Matsi talu ja Reola 8-klassilist koolimaja ning viiakse mälestuskivide juurde lilli. Kell 12 on võimalik end konverentsile registreerida ning tutvuda lennuakadeemiaga, kus konverents algab kell 13. Käsitlusele tulevad järgmised teemad: Anu Reinart – „Kellele on vaja kosmoseriiki Eesti?”, Illari Lään – „Nutiajastu väljakutsed hariduses”, Raul Veede – „Ajale järelejooksmise ohtudest hariduses”, Rainer Kattel – „Kool ja mitmekesisus”, Tõnis Märtson – „Haridus ja ühiskond”, Jaanus Jakimenko – „Lennuakadeemia täna ja homme” ning Ingar Dubolazov – „Kool kui kujundaja”. Konverentsi lõpetab Raul Veede hariduselu aastapäevaks ilmuva raamatu „Matsi talust Lennuakadeemiani” esitlusega.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!