Avatud on registreerumine tasuta e-kursusele „Programmeerimisest maalähedaselt”

14. sept. 2016 - Kommenteeri artiklit

Oktoobris algab taas Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudi vaba juurdepääsuga e-kursus „Programmeerimisest maalähedaselt”. Selle aasta aprillis sai kursus e-kursuse kvaliteedimärgi ning kuulutati ka aasta e-kursuseks.

E-kursus tutvustab osalejatele eestikeelse materjali abil sissejuhatavalt programmeerimiskeelt Python ning osalemiseks eelnevaid teadmisi programmeerimisest vaja ei ole. Kursus kestab 10. oktoobrist 6. novembrini ning toimub täielikult e-õppe formaadis. Kursuse mahuks on 1 EAP ning osalejalt eeldab see 5–6 tundi iseseisvat tööd nädalas, mida on võimalik teha endale sobival ajal.

„Programmeerimisest maalähedaselt” toimub nüüd juba viiendat korda ning kokku on selle kursuse lõpetanuid üle 2300. Eelkõige on oodatud osalema täiskasvanud õppurid, kes soovivad programmeerimisest rohkem teada saada.

Kursuse edukal läbimisel saavad osalejad Tartu ülikooli täiendõppe tunnistuse.

Info ja registreerumine siin.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!