Laste- ja noortekultuuri aasta 2017 logo ja tunnuslause ideekonkurss

19. sept. 2016 Eesti lastekirjanduse keskus - Kommenteeri artiklit

Eesti lastekirjanduse keskus kuulutab välja konkursi logo ja tunnuslause leidmiseks kultuuriministeeriumi algatatud teema-aastale: laste- ja noortekultuuri aasta 2017.

Teema-aasta eesmärgid on mõtestada last ja noort kultuuris ning väärtustada neid nii kultuurilooja kui ka kultuuritarbijana. Teema-aasta märksõnad on „ise olemine” ja „koos tegemine” ning kõik kultuurivaldkonnad on võrdselt olulised. Logo ja tunnuslause peaksid kõnetama sihtrühma vanuses 0–18 eluaastat.

Laste- ja noortekultuuri aasta 2017 visuaal on kõiki selle aasta raames toimuvaid ja teemat tähtsustavaid ettevõtmisi siduv element ning see kajastub plakatitel, reklaamidel, trükistel, veebis, meenetel jne. Logo- ja tunnuslause ideekonkurss kestab 19. septembrist 3. oktoobrini.

NB! Konkursi tingimused leiate ELK kodulehelt.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!