Tallinna ülikoolis tulemas rahvusvaheline loomehäkk hariduse, tervise ja turismi vallas

23. sept. 2016 TLÜ - Kommenteeri artiklit

30. septembril ja 1. oktoobril leiab Tallinna ülikoolis aset konverents ja loomehäkk, mis otsib uudseid ideid tervise, hariduse või turismi valdkonna ühendamiseks tänapäevase audiovisuaal- ja mängutööstusega.

Ürituse juhatavad sisse ettekanded seniste edukate projektide kohta mitmelt poolt Euroopast (täpsem programm). Järgneva loomehäki käigus töötavad meeskonnad kogenud mentorite juhendamisel 24 tunni jooksul välja mõne uudse lahenduse idee. Žürii välja valitud meeskonnad saavad auhindu ja võimalusi idee edasiseks arendamiseks.

„Ootame osalema inimesi, kes tunnevad huvi, mil moel on tänapäevaseid tehnoloogilisi võimalusi (tehistõelisus, liitreaalsus, 3D-lahendused) võimalik kasutada rahvatervise, hariduse või turismi edendamiseks,” ütles TLÜ ristmeedia lektor Alessandro Nani. „Loomehäkile võib saabuda nii enda ideega kui ka sooviga panustada mõne teise meeskonna idee väljaarendamisse,” lisas ta.

Lisainfo ja registreerimine.

Jälgi üritust ka Facebookis.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!