Tänavused aasta õpetaja nominendid

16. sept. 2016 Haridus- ja teadusministeerium - Kommenteeri artiklit

Jõhvi kontserdimajas toimub 8. oktoobril üleriigiline aasta õpetaja auhinna­gala „Eestimaa õpib ja tänab”, otseülekande laureaatide pidulikust tunnustamisest teeb ERR.

Aasta lasteaiaõpetaja nominendid on Silja Sarap Toila Naerumere lasteaiast, Kristina Paštšenko ja Virve Lõhmus Pärnu Tralli lasteaiast ning Erika Rausberg Saku Päikesekillu lasteaiast.

Aasta klassijuhataja nominendid on Maidu Varik Kuressaare gümnaasiumist, Tiiu Assafrei Narva eesti gümnaasiumist ja Rea Lillemets Tallinna Pelgulinna gümnaasiumist.

Aasta klassiõpetaja nominendid on Merle Lepik Salme põhikoolist, Tiiu Vendel Pärnu Mai koolist ja Maret Mesipuu Tallinna Hilariuse koolist.

Aasta põhikooliõpetaja nominendid on Inge Vahter Saaremaa ühisgümnaasiumist, Helje Pukk Tallinna Lilleküla gümnaasiumist ja Jaana Palmisto Simuna koolist.

Aasta gümnaasiumiõpetaja nominendid on Ernst Marcus Hildebrandt Tartu Hugo Treffneri gümnaasiumist, Katrin Soika Tallinna Gustav Adolfi gümnaasiumist ja Toomas Reimann Tallinna reaalkoolist.

Aasta kutseõppeasutuse õpetaja nominendid on Jane Talvik Valgamaa kutseõppekeskusest, Raiko Kaasik Rakvere ametikoolist ja Katrin Kisand Tartu kunstikoolist.

Aasta õppejõu nominendid on Eno Tõnisson Tartu ülikoolist, Vlad Alex Vernygora (Uus-Meremaa) Tallinna tehnikaülikoolist ja Madis Liplap Tartu kõrgemast kunstikoolist.

Aasta suunaja nominendid on Kersti Kesküla Pärnu Kuninga tänava põhikoolist, Kristel Üksküla Tallinna Vanalinna hariduskolleegiumist ja Airene Vaike Kumari Põlva ühisgümnaasiumist.

Aasta õppeasutuse juhi nominendid on Heidi Uustalu Kiviõli 1. keskkoolist, Liina Tamm Konguta koolist ja Ott Ojaveer Tartu Hugo Treffneri gümnaasiumist.

Aasta hariduse sõbra nominendid on SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus, VAT Teater (haridustegevuste juht Mari-Liis Velberg) ja MTÜ Hanila Valla Toetusgrupp (Arno Peksar) Läänemaalt.

Aasta haridusteo nominendid on Kilingi-Nõmme gümnaasiumi koostööprojekt „Praktikult praktikule: õpetaja töövarjuna”, Saaremaa ühisgümnaasiumi Saaremaa 25. miniteatripäevad ja küberkaitse õppesuuna avamine Põltsamaa ühisgümnaasiumis.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!