Tartu ülikool ja õpilasesinduste liit kutsuvad õpilasi õpetajaid tänuvideoga märkama

1. sept. 2016 - Kommenteeri artiklit

Tartu ülikooli haridusteaduste instituut ja Eesti õpilasesinduste liit kutsuvad õpilasi märkama imelisi õpetajaid ja üllatama neid õpetajate päeval ühe toreda tänuvideoga.

Haridus- ja teadusministeeriumi andmetel oli eelmisel õppeaastal Eestis 24 693 õpetajat. „Nende hulgas on kindlasti palju neid, kelle kohta võiks julgelt öelda, et tegu on imeliste õpetajatega. Kahjuks seda aga alati välja ei öelda. On aeg õpetajatele näidata, et neid väärtustatakse, hinnatakse ja armastatakse,” kutsub Tartu ülikooli haridusteaduste instituudi kommunikatsioonispetsialist Tuuli Hiiesalu kõiki õpilasi üles oma lemmikõpetajaid tunnustama.

Algatuses osalemiseks tuleks mõelda oma lemmikõpetaja peale, leida üles see, mis teeb temast Õpetaja suure algustähega, ja haarata videokaamera. Video imelisele õpetajale võiks olla kuni kaks minutit pikk ja jutustada sellest, miks just see õpetaja on eriline ning väärib tunnustust.

Videode tegemiseks on aega terve tarkuse- ehk septembrikuu. Valminud videod tuleks saata aadressil imelineopetaja@gmail.com.  Palume hoida videod 5. oktoobrini saladuses, sest täpselt õpetajate päeval avaldame kõik saabunud videod Facebookis imelise õpetaja autahvlil. Sellel lehel võib ka juba näha ühte näidisvideot, mis õpetajale tehtud.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!