Teoteater – elamus kogu perele

30. sept. 2016 Teoteater - Kommenteeri artiklit

1-35

 

Stseen Teoteatri lavastusest „Sussid püsti”. Foto: Teoteater

Stseen Teoteatri lavastusest
„Sussid püsti”. Foto: Teoteater

Jõulukuus kutsub Teoteater kõiki lapsi ja lapsemeelseid osa saama põnevast jõulu­lavastusest „Sussid püsti!”.

Kolm päeva on jäänud kauaoodatud jõuludeni. Kõik laste kirjad on läbi loetud, kingitused kenasti pakitud, kommikotid sorteeritud. Tundub, et kõik on justkui korras, aga ühel hämaral õhtutunnil avastab sussipäkapikk Sula, et kingituste laos liigub keegi. Hirmuga jookseb ta teisi äratama, et kahtlane tegelane üheskoos kinni püüda. Aga öine külaline on juba jõudnud kaduda, jättes endast maha lõhkirebitud kingipaberid. Kahtlused keerutavad päkapikuperes tüli üles ja tundub, et jõuludel on sel aastal kibe maitse juures. Viimases hädas kutsutakse appi härjapõlvlane Pääru, kes muidu on oma riugastega päkapikkudele korduvalt pinnuks silmas olnud. Põnev jõuludetektiivikas lahendab kahtlase juhtumi viimasel hetkel ja loob alguse uueks sõpruseks.

Autor ja lavastaja Jane Meresmaa-Roos.

Etendused toimuvad 1.–27. detsembrini vastavalt broneeringule kas tööpäeva õhtul või nädalavahetusel. Sobivate lavatingimuste korral tuleb Teoteater külla ka kooli või lasteaeda. Etendus kestab 45 minutit.

•••

Teoteater püsib pealinna kirevas ja konkurentsitihedas kultuuripildis juba 25. hooaega. Loomisaastal harrastusteatrina alustanud, oleme kasvanud heal tasemel eraetendusasutuseks, mis toimib väikese repertuaariteatrina, andes keskmiselt 12 etendust kuus ja umbes 120 etendust aastas.

Tallinna väikseim teatrimaja Kalamajas on kujunenud omalaadseks arvestatavaks ja atraktiivseks etenduskunstikeskuseks nii kodupublikule kui ka Tallinna külalistele.

Lisaks rendib Teoteater välja oma hubast Teatribuduaari, kus saab pidada laste ja täiskasvanute sünnipäevi, korraldada koolitusi või kontserte ning viia läbi töötubasid ja huvitegevust. Avatud on kostüümilaenutus.

Broneerige etendus juba täna telefonil 5660 7047 või e-aadressil info@teoteater.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!