Tööandjate keskliit otsib parimaid praktikante

2. sept. 2016 Eesti tööandjate keskliit - Kommenteeri artiklit

Eesti tööandjate keskliit tunnustab tänavu esmakordselt säravaid praktikante. Tööandjad saavad konkursile „Praktik cum laude” kandidaate esitada 9. septembrini.

Konkursi eesmärk on tunnustada kutse- ja kõrgkooliõppuritest praktikante, kes praktika käigus oma oskusi silmapaistvalt arendavad ja kelles tööandjad näevad suurt potentsiaali.

Konkursi täpsemad tingimused ja vormi kandidaadi esitamiseks leiab Eesti tööandjate keskliidu kodulehelt.

Konkursile saavad tänavu kandidaate esitada toiduainete tootmise ja töötlemisega tegelevad ettevõtted, kaubandusettevõtted, rõiva- ja tekstiilitootmisega tegelevad ettevõtted, metsa- ja puidutööstuse ettevõtted, hotellid ja restoranid. Praktikant peab olema tööandja juures praktika sooritanud vahemikus 1. jaanuar – 31. august 2016. Parimad praktikandid kutse ja kõrghariduse kategooriates selguvad oktoobri lõpus.

Parimale praktikandile on auhinna välja pannud Estonian Business School, kes pakub karjäärinõustamist ning võimalust läbida omal valikul 6 EAP ulatuses aineid või kursuseid.

„Praktik Cum laude” konkurss on pilootprojekt, mille tööandjate keskliit korraldab koostöös Eesti toiduainetööstuse liidu, Eesti kaupmeeste liidu, Eesti rõiva- ja tekstiililiidu, Eesti metsa- ja puidutööstuse liidu ja Eesti hotellide ja restoranide liiduga.

Vt kampaania Facebooki lehte.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!