Eesti teadusagentuur kutsub Tartusse inspiratsiooniseminarile

24. okt. 2016 ETAG - Kommenteeri artiklit

24. novembril toimub inspiratsiooniseminar „Eesti otsib teadussaadikuid” Dorpati konverentsikeskuse Baeri saalis kella 9.30‒16.30.

Eestis on tipptasemel teadus ja teaduse infrastruktuur, nutikad inimesed ja edukad koostööprojektid. Eesti teaduse rahvusvahelise hea maine suurendamiseks vajab Eesti teadussaadikuid.

Seminaril otsime inspiratsiooni, et alustada järgmisel aastal teadusagentuuri algatuse Research in Estonia raames Eesti teadussaadikute programmi ettevalmistamist.  Kuulame teadlaste kogemusi, vaatame üle Eesti brändi tööriistakasti ja tutvume Eesti Konverentsibüroo saadikute programmiga ning  Research in Germany  teadussaadiku programmist räägib dr Katja Lasch.

Ootame seminarile kaasa mõtlema ja arutlema teadlasi, välisteadlasi, teadusadministraatoreid ja -kommunikaatoreid, kes peavad tihti tutvustama Eestit ja Eesti teadusmaastikku oma välismaa partneritele ja kolleegidele või  teistele huvilistele ning tunnevad vajadust heade tutvustusmaterjalide järele.

Täpsem programm ning registreerimine siin.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!