MISA avas EV100 konkursi lastele ja noortele suunatud projektide toetamiseks

12. okt. 2016 MISA - Kommenteeri artiklit

Integratsiooni ja migratsiooni sihtasutus Meie Inimesed (MISA) avas Eesti Vabariik 100 projektikonkursi kingituste tegemiseks lastele ja noortele, kelle emakeel ei ole eesti keel.  Kingitusteks võivad olla algatused, mis teevad noorte elu huvitavamaks ja rõõmsamaks ning on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale.

„Kingitused Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks võivad olla väga eriilmelised – alates näitustest kuni jooksuvõistluste ja ühiste puudeistutamisteni välja. Oluline on see, et kingitus lähtub siirast soovist kujundada meie lastele ja noortele ilusamat tulevikku ning pakkuda neile paremaid eneseteostamise võimalusi.  See on üks parimaid kingitusi, mida me saame teha Eesti juubeli puhul,” räägib EV100 korraldustoimkonna juht Jaanus Rohumaa.

Projektitaotlusi Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks oodatakse noorteühendustelt, haridusasutustelt ja teistelt organisatsioonidelt, kellel on laste ning noortega tegelemise kogemus.

Taotlusi saab esitada tegevustele, mis toetavad Eestis elavate laste ja noorte liikumisharjumuste kujundamist, loovust ja nutikust ning on seotud loodusega. Projekte toetatakse 50% ulatuses kogu üldeelarvest. Taotlusi saab esitada kuni 20.11.

Huvilistele toimuvad infotunnid, kus saab lisainformatsiooni taotluste esitamise kohta. Infotunnid toimuvad vene keeles, vajadusel tagatakse tõlge eesti keelde. Tallinnas toimub infotund 25. oktoobril kl 15‒16 Arhitektuurikatlas (Põhja pst 27a). Narvas toimub infotund 26. oktoobril kl 15‒16 Taru ülikooli Narva kolledžis (Raekoja plats 2). Infotunnis osalemiseks saab registreeruda siin.

Projektikonkursi tingimused leiab MISA kodulehelt. Taotlus koos lisadega tuleb esitada digitaalselt allkirjastatuna MISA digitaotluste keskkonnas.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!