Taotle toetust teaduse populariseerimiseks

7. okt. 2016 SA Archimedes - Kommenteeri artiklit

aaaSA Archimedes on kuulutanud välja avatud taotlusvooru struk­tuu­ri­toetuse andmiseks tegevuse „Teaduse populariseerimise” alategevuses „Teeme+”.

Taotlusvooru toetuse maht on 1 282 707 eurot. Toetust on võimalik taotleda kuni 28. novembrini. Toetuse andmise eesmärgid on teadus- ja arendustegevuse ning loodus- ja täppisteaduste ja tehnoloogia valdkonna populariseerimine noorte seas; teadlikkuse tõstmine loodus- ja täppisteaduste ja tehnoloogia valdkonnas; huvi kasvatamine teadlas- ja insenerikarjääri vastu.

Taotlemiseks vajalikud dokumendid ja lisainfo http://archimedes.ee/str/.

Taotlejateks võivad olla avalik-õiguslikud juriidilised isikud, riigiasutused, mittetulundusühingud, sihtasutused, kohaliku omavalitsuse üksused, ettevõtted.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!