Hull Teadlane ootab väikeseid ja suuri lennuhuvilisi isadepäeva programmi

3. nov. 2016 Tartu ülikooli muuseum - Kommenteeri artiklit

Tartu ülikooli muuseum ja Hull Teadlane kutsuvad lasteaia- ja kooligruppe koos isade ja vanaisadega 9.‒11. novembrini osalema põnevas isadepäeva programmis „Lennates ümber maailma”, kus uurime lennumasinaid ja teeme katseid õhuga.

Vahvate tegevuste käigus saame teada, milline nägi välja esimene õhusõiduk, kuidas lennukid õhus püsivad ning milliste füüsika seaduspärasustega peab arvestama hea lennuki meisterdamisel.

Hullu Teadlase juhendamisel saavad lapsed koos isade või vanaisadega meisterdada Zeppeline ja selgitada välja, kelle lennumasin liigub kõige kiiremini.

Programmi lõpetab magus amps, mis on eriti kasulik tulevastele pilootidele ning näituse „Maailma mõõtmine” avastamine.

Isadepäeva programm sobib lasteaia vanema rühma (6–7-aastased) ja algkoolilastele (1.–3. klass)Programmid toimuvad 9., 10. ja 11. novembril kella 16.30–18.00 ja 18.15–19.45.
Vajalik on eelnevalt registreerida!

Programmi kestus: 1,5 tundi.
Grupi suurus: kuni 50 inimest.
Programmi hind: 6 eurot lapse kohta, isadele/vanaisadele sissepääs tasuta.
Toimumiskoht: Tartu ülikooli muuseum, Lossi 25.

Registreeruda saab 8.novembrini või kuni kohti jätkub.

Registreerimine ja lisainfo muuseum@ut.ee või tel 737 5674.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!