Koolid saavad koolikogukonna kaasamiseks toetust

17. nov. 2016 SA Innove - Kommenteeri artiklit

Koolidele suunatud konkursilt „Kogukonna kaasamine kooli õppekava arendamisse ja rakendamisse” saab toetust kaksteist kooli üle Eesti kogusummas 26 215 eurot.

Innove õppekava ja metoodikakeskuse juhataja Natalja Mjalitsina sõnul oli konkursi eesmärk toetada kooli koostööd kogukonnaga kooli õppekava arendamisel ja rakendamisel, sh siduda kooli ja paikkonna eripära, kultuuritraditsioonid õppekava üldosas ja ainekavades.

Koolide esitatud projektid paistavad silma  koostööpartnerite rohkuse ja omanäolisusega.

Toetuse said Vastseliina gümnaasium, Viljandi gümnaasium, Tamsalu gümnaasium, Häädemeeste keskkool, Kiviõli 1. keskkool, Narva keeltelütseum, Sinimäe põhikool, Salme põhikool, Haanja põhikool, Rõuge põhikool, Albu põhikool ja Narva Paju kool.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!