Rajaleidja keskustes üle Eesti saab varjutada erinäolisi ametikohti

9. nov. 2016 SA Innove - Kommenteeri artiklit

17. novembril toimuva töövarjupäeva raames ootavad haridustugiteenuseid pakkuvad Rajaleidja keskused üle Eesti huvilisi tutvuma logopeedide, nõustajate jt spetsialistide argipäeva ja tegemistega. Kokku üheksas Rajaleidja keskuses avaneb noortel võimalus tutvuda oma potentsiaalse tööandja ja ametikohaga tulevikuks. 

Nii saab Järva- ja Jõgevamaal tutvuda eripedagoogi tööga ning otsida vastuseid küsimustele, mis vahe on pedagoogil ja eripedagoogil, miks seda saab õppida vaid ülikoolis ning miks mehed ei õpi erapedagoogiks. Pärnumaa, Läänemaa, Hiiumaa ja Põhja-Eesti Rajaleidja keskustes saab varjutada logopeede ning uurida, kuidas õpetada rääkimist, mida logopeedil selleks teha tuleb jpm. Viljandimaa keskuses ootab töövarju aga hoopis karjäärinõustaja ning Põlvamaal on võimalik tutvuda sotsiaalpedagoogi ja sealse Rajaleidja keskuse juhi tööga. Tartumaa keskus on väljas kõige suurema töötajaskonnaga ning pakuvad varjutamise võimalust kõigile eespool nimetatud erialadele.

Lisaks on töövari oodatud SA Innove peamajja Tallinnas, kus huvilise võtab vastu õppenõustamisteenuste keskuse logopeedia peaspetsialist Pille Tina-Kuusik, kellega koos avaneb harukordne võimalus osaleda nõustamiskomisjonide piirkondlikul koostöökohtumisel.

Rohkem infot leiab Rajaleidja Facebooki leheküljelt või kodulehelt.

Töövarjuks kandideerimiseks palume võtta ühendust e-posti teel vastava piirkonna spetsialistiga:

Logopeedid ja logopeedia peaspetsialist:
riina.leok@rajaleidja.ee (Pärnumaa Rajaleidja keskus)
marina.nairismagi@rajaleidja.ee (Läänemaa Rajaleidja keskus)
marie.pajo@rajaleidja.ee (Hiiumaa Rajaleidja keskus)
katrin.kirsila@rajaleidja.ee (Põhja-Eesti Rajaleidja keskus)
pille.tina-kuusik@innove.ee (SA Innove peamaja Tallinnas)
Karjäärinõustaja
kersti.sillaots@rajaleidja.ee (Viljandimaa Rajaleidja keskus)
Sotsiaalpedagoog
maarja.masing@rajaleidja.ee (Põlvamaa Rajaleidja keskus)
Eripedagoog
tiiu.viira@rajaleidja.ee (Jõgevamaa Rajaleidja keskus)
elo.siska@rajaleidja.ee (Järvamaa Rajaleidja keskus)
Piirkondliku Rajaleidja keskuse juhataja
monika.adamson@rajaleidja.ee (Põlvamaa Rajaleidja keskus)
Tartumaa Rajaleidja keskus
Kui oled huvitatud Tartumaa Rajaleidja keskuse spetsialistide varjutamisest, siis võta ühendust sealse karjääriinfo spetsialistiga meiliaadressil heidi-maarja.melts@rajaleidja.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!