Sisekaitseakadeemia justiitskolledži direktori ametis alustab Laura Kikas

7. nov. 2016 Sisekaitseakadeemia - Kommenteeri artiklit

7. novembril alustab sisekaitseakadeemia justiitskolledži direktorina tööd Tallinna vangla ning justiitsministeeriumi pikaajalise töökogemusega Laura Kikas.

Uude ametisse asudes peab Laura Kikas väga oluliseks tagada vanglateenistuse ootustele vastav ja kvaliteetne haridus õppijatele. „Püüan omalt poolt teha kõik selleks, et justiitskolledž oleks jätkuvalt ihaldusväärne koht, kuhu õppima tulla,” sõnas Kikas.

Laura Kikas alustas teenistust Tallinna vanglas 2003. aastal ning on töötanud eri ametikohtadel Tallinna ja Viru vanglas ning justiitsministeeriumis. 2005. aastal asus Kikas tööle justiitsministeeriumi vanglate osakonna sotsiaalhoolekande talituse nõunikuna ja tegeles seal, nagu ka edaspidi, peamiselt kinnipeetavate taasühiskonnastamise teemadega.

Alates 2013. aastast töötas Laura Kikas Tallinna vanglas direktori asetäitja ametikohal. Ta on omandanud bakalaureusekraadi Tartu ülikoolis sotsiaaltöö erialal.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!