Tartu ülikooli üliõpilased tunnustavad parimaid õppejõude

4. dets. 2016 Tartu ülikool - Kommenteeri artiklit

Tudengid tõstavad 2015/2016. aasta tagasiside põhjal esile Tartu ülikooli nelja õppejõudu, kelle õpetamisoskused on tudengeid enim inspireerinud.

  1. aasta Tartu ülikooli aasta õppejõu auhinna saajad on järgmised:
  • humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas prantsuse keele õpetaja Reet Alas
  • sotsiaalteaduste valdkonnas didaktika lektor Liina Lepp
  • meditsiiniteaduste valdkonnas kirurgia lektor Marko Murruste
  • loodus- ja täppisteaduste valdkonnas analüütilise keemia professor Ivo Leito

Lisaks tunnustatakse iga valdkonna kümmet parimat õppejõudu (vaata siit) ning aasta programmijuhte (tutvu nendega siin) tulemusliku õppeprogrammi arendamise eest.

Aasta õppejõud saavad mälestuseks erikujundusega hõbedast kihilise rinnamärgi, mille autor on ehtekunstnik Katrin Veegen. Auhinna märgile lisatakse rahapreemia Tartu ülikooli professori ühe miinimumkuupalga ulatuses.

Auhinnad antakse üle tunnustamisüritusel 13. detsembril Rotalia saalis.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!