Valminud on teaduse tippkeskusi tutvustavad videoklipid

7. dets. 2016 SA Archimedes - Kommenteeri artiklit

Tänavu märtsis alustas viie Eesti teadus- ja arendusasutuse juures tööd üheksa eurotoetuste abil loodud teaduse tippkeskust. Teaduse tippkeskus on mitme oma valdkonnas rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisrühma ühendus, mille eesmärk on kõrgel tasemel uurimisrühmade koostöö kaudu tõsta läbiviidavate teadusuuringute taset ja tulemuslikkust. Tänaseks on sihtasutuse Archimedes tellimusel valminud teaduse tippkeskuste tööd tutvustavad lühivideod.

Videod on vaadatavad siin.

  • Teaduse tippkeskused on määratud seitsmeks aastaks ehk projekti tegevused peavad olema ellu viidud hiljemalt 01.03.2023.
  • Euroopa regionaalarengu fondist kaasrahastatava teaduse tippkeskuste tegevuse kogumaht on ligikaudu 39 miljonit eurot.
  • Lugege tippkeskuste kohta lähemalt siit.

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!