12. jaanuaril toimub Tallinnas Kultuurikatlas kõrghariduspäev „Õpi Tartus!”

9. jaan. 2017 - Kommenteeri artiklit

Et saaksime teil aidata huvi pakkuvad esinejad või töötoad paremini üles leida ning intervjuud kokku leppida, palun andke oma tulekust märku hiljemalt 11. jaanuaril aadressil kadri.kunnus@ut.ee

„Õpi Tartus” kõrghariduspäeva eesmärk on tutvustada noortele lõbusal ja praktilisel viisil Tartu mitmekülgseid kõrgharidusvõimalusi. Kõrghariduspäeval esinevad põnevad ja inspireerivad eri valdkondade tipptegijad, kes jagavad isiklikke kogemusi oma valdkonnas edu saavutamiseks ja arutlevad erialaste põletavate küsimuste teemal.

Kultuurikatlas on üles seatud 20 kaasahaaravat töötuba, mis annavad ettekujutuse sellest, kuidas õppetöö kõrgkoolis käib. Lisaks on kohal personaalsed karjäärinõustajad, vastuvõtuspetsialistid, ülikoolist väljakasvanud ettevõtjad ning Tartu kõrgkoolide esindajad.  Kõrghariduspäeval on esindatud Tartu ülikool, Eesti maaülikool, Eesti lennuakadeemia ja Tartu tervishoiu kõrgkool.

Täpsem info kõrghariduspäeva esinejate kohta on leitav siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!