Täna algab kevadine vastuvõtt Tallinna tehnikaülikooli avatud õppesse

23. jaan. 2017 TTÜ - Kommenteeri artiklit

Täna, 23. jaanuaril algab vastuvõtt Tallinna tehnikaülikooli (TTÜ) avatud õppesse, eelduseks on vähemalt keskharidus. Vastuvõtt kestab 8. veebruarini.

Avatud õppes saab täiendada oma teadmisi eri valdkondades: inseneeria,  infotehnoloogia, loodusteadused ning majandus. Avatud õpe on  paindlik ja annab võimaluse valida kõikidest TTÜ õppekavadest just endale sobivaid õppeaineid. Samuti saab omandada uue eriala või viia lõpuni poolelijäänud õpingud ülikoolis.

„Avatud õpe on viimaste aastate jooksul muutunud väga populaarseks just töötavate inimeste hulgas, kes hindavad paindlikku õppekoormust ning võimalust õppida akadeemilises keskkonnas,” kommenteeris TTÜ avatud ülikooli juhataja Mati Lukas.

Avatud õppe vastuvõtt on ilma konkursita. Õpe on tasuline, hind kujuneb vastavalt sellele, millise teaduskonna õppe ja millises mahus valida.

Lepingute sõlmimine toimub TTÜ avatud ülikoolis Ehitajate tee 5, Tallinn (U06 õppehoone, ruum 310).  Kaasa tuleb võtta haridust ja isikut tõendav dokument. Õppurid, kes on varem avatud õppes õppinud, saavad lepingut pikendada digitaalselt.

Õppida saab ka Tartu kolledžis, Virumaa kolledžis, TTÜ Eesti mereakadeemias ning TTÜ Eesti mereakadeemia Kuressaare keskuses. Vastuvõtt toimub kohapeal.

Lisainfot loe siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!