Kohalikele omavalitsustele tutvustatakse, kuidas põhikoolide korrastamiseks taotlusi esitada

8. märts 2017 SA Innove - Kommenteeri artiklit

8. märtsil tulevad Tallinnasse kokku 22 omavalitsuse esindajad üle Eesti, kes saavad toetust põhikoolide taristu kohandamiseks ja uuendamiseks. SA Innove tutvustab taotlusvooru „Põhikoolivõrgu korrastamine” infopäeval, kuidas esitada taotlusi ning milliseid reegleid tuleb järgida projektide elluviimisel. Omavalitsustele esineb ka haridus- ja teadusministeeriumi koolivõrgu juht Kalle Küttis.

Valitsuse otsuse põhjal saavad 22 omavalitsust 55,3 miljonit eurot toetust, et korrastada oma põhikoole. Plaanitakse ehitada uusi koolihooneid, renoveerida või ümber ehitada olemasolevaid, leida vabale pinnale uut kasutust või lammutada üleliigseid ruume. Kokku ehitatakse vooru raames üle 61 000 ruutmeetri nüüdisaegset ja säästlikku koolipinda ning lisaks vähendatakse ebavajalikku pinda omakorda 62 500 ruutmeetri võrra.
Investeeringute kavasse kantud omavalitsuste projektide nimekiri on leitav siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!