Õpikogukondade foorum ootab osalisi

8. märts 2017 Tartu linnavalitsus - Kommenteeri artiklit

Tartu linnavalitsus ootab huvilisi õpikogukondade foorumile, kus on võimalik tutvuda õpikogukondade tegutsemisvormidega.

22. märtsil toimub V SPA konverentsikeskuses õpikogukondade foorum „Kuidas õpetajad õpivad?”. Foorumil on võimalik tutvuda koolide ja lasteaedade kogemusega õpetajate õpikogukondade tegevuse korraldamisel.

„Ootame foorumile just neid koole ja lasteaedu, kes tahavad oma kogemustest rääkida või õppida teiste käest, mis on õpikogukond ja kuidas neid kõige paremini oma koolis või lasteaias käima lükata,” ütles abilinnapea Tiia Teppan. „Meie hinnangul on tegemist olulise haridusvaldkonna teemaga, kuna rahvusvahelisel tasandil omistatakse õpikogukondadele järjest suuremat rolli õpetamispraktikate ja koolikultuuri muutmisel. Soovime Eesti senise praktika mingil viisil kokku võtta ja edasi anda uutele huvilistele.”

Konverentsil osalemine on tasuta.

Õpikogukondade foorumil osalemiseks saab registreeruda 15. märtsiks siin.

Konverentsi päevakava

Foorumit korraldab Tartu linnavalitsuse haridusosakond koostöös Tartu Kivilinna kooli, Tartu Hansa kooli ja Tartu Annelinna gümnaasiumiga.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!